Nezáväzná cenová ponuka

V prípade vášho záujmu o úpravy záhrady alebo montáž tieniacej techniky na mieru vám radi zašleme cenovú ponuku.

Záhradná architektúra

Siete proti hmyzu

Koniec nečakaným hosťom vo vašom dome či byte.

Pevné siete

Najčastejšie používaným tipom sieti na plastové a drevené okná. Výhodou sieti je ich montáž pri ktorej nedochádza k mechanickému zásahu do rámu okna. Sieť sa časťou profilu tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú zanitované priamo na ráme siete.

Dverová sieťka proti hmyzu

Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel je hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že sú sieťové dvere veľmi stabilné. Kefkové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom. Ku každému z daných modelov sú k dispozícii komponenty a viac druhov pántov.

Rolovacie siete proti hmyzu

Rolovacie siete proti hmyzu sa vyrábajú v dvoch prevedeniach a to hliníkového a plastového profilu. Sú veľmi stabilné a odolné poveternostným podmienkam. Využitie rolovacích sieti je hlavne v domácnostiach ktoré majú nedostatok miesta na balkóne alebo z dôvodu vešania bielizne.

Začnite so zmenou vášho domu ešte dnes!

Potiahnite
Naši spokojní klienti

Svojim klientom robíme radosť už od roku 2005