Nezáväzná cenová ponuka

V prípade vášho záujmu o úpravy záhrady alebo montáž tieniacej techniky na mieru vám radi zašleme cenovú ponuku.

Záhradná architektúra

Hliníkové rolety

Bojovník proti svetlu a hluku.

Exteriérové rolety ponúkajú funkciu ochrany okien pred poveternostnými podmienkami, tlmia hluk a úplné tienenie. Pôsobia ako bezpečnostný prvok proti vlámaniu. Najvyšší tepelnoizolačný účinok jednoznačne zabezpečujú hliníkové lamely s polyuretánovou výplňou.

Nadokenné PVC a AL rolety

sú vhodné do rekonštrukcií pri výmene výplní stavebných otvorov a do novostavieb. Plastový roletový box je umiestnený medzi oknom a horným okrajom stavebného otvoru. Vďaka tomu nie je predsadený, ale umiestnený smerom do miestnosti. Jeho exteriérová strana je zarovno s okenným rámom. Je možné na box namontovať heraklit. Plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou.

Nadokénná VAKO roleta: manuálna, elektrická-vypínač, elektrická-diaľkové ovládanie.

Roleta môže mať plastovú, hliníkovú alebo kombinovanú lamelu.

Vonkajšie PVC a AL rolety

sú vhodné na dodatočnú montáž. Plastové rolety nevyžadujú špeciálne úpravy stavby, rozmerovo sa prispôsobujú už do hotovému otvoru. Hliníkový“AL“Box, do ktorého sa navíjajú lamely je umiestnený viditeľne na exteriérovej strane otvoru. Je možné na box upevniť heraklit, pre fasádnu úpravu. Vo vodiacich lištách je vložené štetinové tesnenie. Štandardne sa v tomto type roliet používa AL a PVC lamela, ktorá chráni pred hlukom a zároveň zatemňuje interiér. Tento typ roliet sa vyrába aj v prevedení s integrovanou protihmyzovou sieťou.

Podomietkové rolety

Bubny sa vyrábaju z jedno alebo dvojdielnom prevedení. Lamely a vodiace kolajnice sú v udaných farebných odtieňoch, podľa vzorkovníka farieb. Ovládanie roliet je možné manuálne ale aj elektrickým pohonom. Rolety sú určené do novostavieb alebo rekonštrukcií, kde je možné prispôsobiť stavebný otvor potrebám montáže. Box je umiestnený priamo v stene nad stavebným otvorom a pri čelnom pohľade zvonka je prakticky neviditeľný. Tento typ roliet sa vyrába aj s integrovanou protihmyzovou sieťou.

Roleta kombinovaná so sieťkou

je systém dva v jednom. Jej výhoda spočíva v tom že je sieťka a roleta vložená v jednom bubne. Roleta aj sieťka sa dá ovládať nezávisle od seba. Sieťka je ukončená koncovými profilmi uni, hákový profil.

 

Do všetkých typov plastových a hliníkových ROLIET je možné použiť trubkový-elektrický pohon. Ovládanie elektrických roliet je možné zabezpečiť: Od najjednoduchšieho nástenného ovládanie-vypínačom, až po inteligentné elektronické bezdrôtové ovládanie počítačom.

Začnite so zmenou vášho domu ešte dnes!

Potiahnite
Naši spokojní klienti

Svojim klientom robíme radosť už od roku 2005