Nezáväzná cenová ponuka

V prípade vášho záujmu o úpravy záhrady alebo montáž tieniacej techniky na mieru vám radi zašleme cenovú ponuku.

Tieniaca technika

Plastové rolety

Cenovo dostupné, obľúbené rolety.

Ide o jedny z najpopulárnejších roletových systémov súčasnosti. Veľkú obľubu si získali najmä vďaka svojej cenovej dostupnosti. Hodia sa do všetkých typov okien a poskytujú rovnaké funkcie ako drahšie hliníkové žalúzie. Dokážu tiež zamedziť prenikaniu slnečných lúčov do interiéru počas letných horúčav, v zime zas zabránia unikaniu tepla z interiéru.

Exteriérové rolety

 

Exteriérové rolety ponúkajú funkciu ochrany okien pred poveternostnými podmienkami, tlmia hluk a úplné tienenie. Pôsobia ako bezpečnostný prvok proti vlámaniu. Najvyšší tepelnoizolačný účinok jednoznačne zabezpečujú hliníkové lamely s polyuretánovou výplňou.

Nadokenné PVC a AL rolety

 

Nadokenné PVC a AL rolety – sú vhodné do rekonštrukcií pri výmene výplní stavebných otvorov a do novostavieb.Plastový roletový box je umiestnený medzi oknom a horným okrajom stavebného otvoru. Vďaka tomu nie je predsadený, ale umiestnený smerom do miestnosti. Jeho exteriérová strana je zarovno s okenným rámom.Je možné na box namontovať heraklit. Plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou. Nadokénná VAKO roleta:manuálna,elektrická-vypínač,elektrická-diaľkové ovládanie. Roleta mmôže mať plastovú,hliníkovú alebo kombinovanú lamelu.

Podomietkové rolety

 

Bubny sa vyrábaju z jedno alebo dvojdielnom prevedení. Lamely a vodiace kolajnice sú v udaných farebných odtieňoch, podľa vzorkovníka farieb. Ovládanie roliet je možné manuálne ale aj elektrickým pohonom. Rolety sú určené do novostavieb alebo rekonštrukcií, kde je možné prispôsobiť stavebný otvor potrebám montáže. Box je umiestnený priamo v stene nad stavebným otvorom a pri čelnom pohľade zvonka je prakticky neviditeľný. Tento typ roliet sa vyrába aj s integrovanou protihmyzovou sieťou.

Vonkajšie PVC a AL rolety

 

sú vhodné na dodatočnú montáž.Plastové rolety nevyžadujú špeciálne úpravy stavby, rozmerovo sa prispôsobujú už do hotovému otvoru. Hliníkový“AL“Box, do ktorého sa navíjajú lamely je umiestnený viditeľne na exteriérovej strane otvoru.Je možné na box upevnit heraklit, pre fasádnu úpravu. Vo vodiacich lištách je vložené štetinové tesnenie. Štandardne sa v tomto type roliet používa AL a PVC lamela , ktorá chráni pred hlukom a zároveň zatemňuje interiér. Tento typ roliet sa vyrába aj v prevedení s integrovanou protihmyzovou sieťou.

 

Roleta kombinovaná so sieťkou

 

 

Roleta kombinovaná so sieťkou je systém dva v jednom. Jej výhoda spočíva v tom že je sieťka a roleta vložená v jednom bubne. Roleta aj sieťka sa dá ovládať nezávisle od seba. Sieťka je ukončená koncovými profilmi uni, hákový profil.

WC rolety

 

WC rolety sa používajú na zakrytie zvodov v bytových domoch. Je to najideálnejšie a esteticky najlepšie riešenie pre Vaše WC. Finančne a časovo najmenej náročné riešenie pre akýkoľvek zásah do budúcnosti. Roleta sa dá úplne demontovať a otvoriť celý priestor pri akejkoľvek oprave alebo rekonštrukcii. Je tak uspôsobená, aby ste nemuseli nič búrať a nemuseli investovať znovu do ďalšej výstavby.

Do všetkých typov plastových a hliníkových ROLIET je možné použiť trubkový-elektrický pohon. Ovládanie elektrických roliet je možné zabezpečiť: Od najjednoduchšieho nástenného ovládanie-vypínačom, až po inteligentné elektronické bezdrôtové ovládanie počítačom.

Začnite so zmenou vášho domu ešte dnes!

Potiahnite
Naši spokojní klienti

Svojim klientom robíme radosť už od roku 2005