Nezáväzná cenová ponuka

V prípade vášho záujmu o úpravy záhrady alebo montáž tieniacej techniky na mieru vám radi zašleme cenovú ponuku.

Tieniaca technika

Exteriérové žalúzie Z90 a Z70

Exteriérové žalúzie Z90 pre .

Patria k obľube exteriérovej tieniacej techniky. Sú obľúbeným riešením pre priemyselné a administratívne budovy, výrobné haly a polyfunkčné domy, kde dobre pôsobia ako výrazný dizajnový prvok. Zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia tak pred jeho škodlivými účinkami. Technické prevedenie žalúzií dovoľuje plynule regulovať intenzitu slnečného žiarenia v interiéri, pričom svetlo je rovnomerne rozložené po celej ploche okna. Ponúkame dva typy exteriérových žalúzií takzvané zetkové a céčkové.

Možnosti montáže

 • Priznané

  Ak bývate v byte alebo v už zateplenom rodinnom dome tak práve priznané žalúzie sú často riešením pre Vás. Na výber sa ponúkajú dve varianty montáže. Montáž žalúzie do okna rámu a montáž žalúzie nad oknom kedy sa celá žalúzia montuje priamo na fasádu domu.

 • Podomietkové

  Podomietkové žalúzie sa dnes používajú vo veľkej miere práve pri novostavbách rodinných domov a bytov. K najobľúbenejšiemu typu žalúzií patria Z-90. Ak by ste sa rozhodli pre tento typ žalúzií je potrebné na to myslieť už pri projektovaní domu prípadne zateplovaní.

Možnosť voľby farby

Možnosti farieb sú široké. Ponúkame vám výrobu a montáž exteriérových žalúzií v nasledovných farbách (farebná paleta RAL):

RAL 9016

RAL 9010

RAL 1013

VSR 240

RAL 7048

VSR 780

RAL 8014

RAL 1007

RAL 3004

RAL 6005

RAL 5014

RAL 7035

RAL 7038

RAL 7038

RAL 9006

RAL 9007

DB 703

RAL 7021

RAL 7022

RAL 7016

RAL 7016S

ZLATÝ DUB

Ovládanie a automatizácia

 • Pomocou kľuky

  Ovládanie pomocou kľuky alebo aj ručné ovládanie je najzákladnejšie ovládanie žalúzie. Výhodou tejto možnosti je ovládanie žalúzie aj v prípade výpadku elektrického prúdu.

 • Pomocou vypínaču na stene

  S touto variantou je treba rátať už pri inštalácií elektrických rozvodov v dome. Výhodou je možnosť zladenia vypínača žalúzií s ostatnými vypínačmi v dome podľa výrobcu.

 • Pomocou diaľkového ovládača

  Pri tejto variante si môže zákazník zvoliť koľko žalúzií bude ovládať jedným dialkovým ovládačom. Na výber sú 1,5 a 16 kanálové diaľkové ovládače kde pri poslednom menovanom dokážete ovládať až 16 žalúzií s jedným ovládačom.

 • Inteligentné ovládanie cez internet

  Ak ste si v práci spomenuli že ste zabudli zatiahnuť žalúzie tak aj pre vás je tú moderné riešenie pomocou internetu. Jedná sa o moderný systém s ktorým si pomocou aplikácie dokážete kedykoľvek nastaviť žalúzie do požadovanej polohy len prostredníctvom internetu.

Len si to predstavte!

Spravte prvý krok k vášmu novému exteriérovému žalúziu.

Potiahnite
Naši spokojní klienti

Svojim klientom robíme radosť už od roku 2005